KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Bazén Nová Paka.
Bazén Nová Paka disponuje třemi bazény. Jsou určené k plavání i relaxaci. Nechybí ani parní kabina
Bazén Nová Paka. 
Autor / zdroj foto: Bazén Nová Paka

Bazén Nová Paka / Nová Paka

Bazén Nová Paka je tvořen v kryté části plaveckým bazénem, rekreačním bazénem s brouzdalištěm a vířivým bazénem, jejich strojním zázemím a vybavením pro návštěvníky a personál koupaliště.

Plavecký bazén
Bazén je nerezové konstrukce obdélníkového tvaru, jeho rozměry jsou 25 x 8 metrů a hloubka 1,2 až 1,6 metru. Bazén se provozuje s teplotou vody max. 28°C.

Vířivý bazén
Bazén má nerezovou konstrukci o čtvercovém tvaru 3,5 x 3,5 metru s hloubkou 1,1 metru a s teplotou vody max. 34°C. Ve vířivce jsou vodní masážní trysky v opěrátkách a podsedácích sedátek a vzduchové atrakce v lůžku a sedací části sedátek po obvodu a středová dnová vzduchová perlička.

Rekreační bazén
Rekreační bazén je v kompaktu s plaveckým bazénem a je také nerezové konstrukce. Rekreační část je do L s hloubkou vody 0,9 metru. Z rekreační části je ještě oddělené brouzdaliště o rozměrech 4 x 4,2 metru s hloubkou 0,25 až 0,3 metru. Bazén se provozuje s teplotou vody 30°C. Součástí rekreačního bazénu jsou trubková masážní lavice napojená na dmychadlo, dnový vzduchovač napojený na dmychadlo, laminátová dětská skluzavka Cobra skrápěná vodou z cirkulace.

V brouzdališti je pak nerezový skluz do dvou směrů a nerezová skluzavka ve tvaru zvířátka.

Parní kabina
Parní kabina je přístupná z ochozu bazénové haly po projití předsíně. Kabina je obložená keramikou se stupňovitou lavicí. Kabina má odtokovou gulu v podlaze, celoskleněné dveře otevíravé ven. V předsíni jsou tři sprchy - jedna ochlazovací se studenou vodou a dvě očistné
s teplou vodou. Kabina má kapacitu 10 až 15 osob. Teplota v parní komoře max. 52°C.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Bazénu Nová Paka.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.