SPORT

Dynamo přejelo Hradec Králové a vede ligu
Fotbal 21.8.2017

České Budějovice odehrály šlágr kola proti Hradci Králové ve velkém stylu, když byly od úvodních minut jasně lepším týmem a dokázaly soupeři nasázet čtyři branky.

Mountfield Cup 2017 se blíží
Hokej 31.7.2017

Mountfield HK zahájí tento týden zápasovou přípravu na novou extraligovou sezónu, a to nejprve duely v rámci Mountfield Cupu 2017. Toho se zúčastní kromě domácího celku také HC Sparta Praha, HC Dynamo Pardubice a reprezentace Jižní Koreje.

Hradečtí litují nevyužitých šancí, na úvod doma remizovali s Táborskem
Fotbal 29.7.2017

Hradec Králové zvláště ve druhém poločase nevyužil několika dobrých příležitostí a bod tak berou hlavně hosté, kteří se v posledních minutách vyždímali ze všech sil.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Náchod je bohatší o nové sportoviště
Sport 11.7.2017

Donedávna plocha s neudržovaným antukovým povrchem Na Roudné se proměnila v atraktivní Oranžové hřiště a sportoviště k radosti místních dětí i dospělých.

Hradec rozšiřuje útočné řady, přichází Lukáš Vopelka
Hokej 8.7.2017

Po prvních posilách oznámených během května hlásí Hradec Králové další příchod, a to do útočných řad. Osmou novou tváří v kádru Václava Sýkory je nadějný útočník Lukáš Vopelka.

Zahraničí nedopadlo, Rudolf Červený pokračuje v Hradci
Hokej 13.6.2017

Výborné dva roky má za sebou Rudolf Červený. Není tak divu, že se komplexní forvard, jenž plnil roli asistenta kapitána, poohlížel po zahraničním angažmá.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Výhru Hradce nad Slováckem řídil Pázler
Fotbal 14.5.2017

Hradec Králové doma vydřel důležité tři body, když porazil Slovácko 2:1. Skóre utkání otevřel ve třetí minutě Jan Pázler z penalty. Stejný hráč rozhodl vítěznou brankou po polovině zápasu o výhře Hradce. Před ním ještě srovnal Jan Navrátil, ale na body to Slovácku nestačilo.

Novým trenérem A mužstva Votroků se stal Karel Havlíček
Fotbal 8.5.2017

Vedení klubu FC Hradec Králové se v pondělí odpoledne dohodlo na spolupráci s Karlem Havlíčkem, který dosud vykonával funkci šéftrenéra Fotbalové akademie FC Hradec Králové a šéftrenéra dorostenecké základny. Jeho asistenty pak budou Michal Šmarda a Marek Kulič.

Hradubický běh má 2 starty a 1 cíl
Běh 8.5.2017

Lidé z Hradce Králové a Pardubic již desátým rokem závodí, kdo dříve doběhne do Čeperky, která je na půl cesty z obou měst. Hradubický běh se uskuteční v sobotu 13. května 2017 v 9:00.

Severočeši byli nad síly Votroků

Teplice zaslouženě vytěžily z utkání tři body, a to když dokázaly napravit svoje zaváhání z prvního poločasu, kde neproměnily několik tutovek, a ve druhém poločase daly dvě branky.

Sešívaní porazili Hradec 4:0
Fotbal 18.4.2017

Slavia drží domácí neporazitelnost. Především díky třígólové smršti v první půli porazili sešívaní Hradec Králové 4:0 a potvrdili tak pozici nejofenzivnějšího mužstva letošního ročníku.

O vstupu nového partnera do fotbalového klubu FC Hradec Králové rozhodne zastupitelstvo
Fotbal 12.4.2017

Tři zájemci o kapitálový vstup do vlastnické struktury městem vlastněného fotbalového celku FC Hradec Králové, a.s. přednesli své nabídky městským radním.

Kometa v prodloužení porazila Hradec a je ve finále
Hokej 9.4.2017

Hráči královéhradeckého mužstva odehráli s Brnem výbornou sérii, jejíž kvalita se pohybovala velmi vysoko. Spokojenější jsou nakonec Moravané, kteří ji vyhráli 4:2 na zápasy.

O výhře Viktorie nad Hradcem rozhodla povedená standardní situace
Fotbal 8.4.2017

Votroci na domácím hřišti podali proti vedoucímu celku tabulky dobrý výkon. O tom, že všechny body i přesto poputují na západ Čech rozhodla jediná branka v závěrečné desetiminutovce, když se prosadil hlavou Hejda.

Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz www.beautyexpo.cz www.wwwdesign.cz Razítka Hradec Králové - výroba razítek ON-LINE i na počkání garaze.fabrego.cz