SPORT

Třinec je ve finále, Hradec obrat nedokonal
Hokej 8.4.2018

Ocelářská cesta letos zamířila do finále. Počtvrté v historii klubu se bude hrát pod Javorovým o titul. Potřetí v řadě semifinálový zápas Ocelářů s královéhradeckým Mountfieldem skončil v prodloužení, poprvé se radovali třinečtí hokejisté.

Hradečtí Pavlíci rozhodli o tom, že Hradec přežil klinickou smrt
Hokej 7.4.2018

Druhé prodloužení po sobě a podruhé vítězné pro Hradec. Východočeši sice už tradičně prohráli první třetinu, ale v prostřední části díky první přesilovkové trefě v sérii otočili. Ke konci utkání je ale dvakrát neuvěřitelně zachránilo štěstí.

Mountfield vyhrál v prodloužení a série se přesouvá zpět do Hradce
Hokej 3.4.2018

První mečbol, který měli třinečtí hokejisté, zůstal nevyužit. Až 32 sekund před koncem prodloužení rozhodl o osudu utkání hradecký Smoleňák.

Oceláři mají po dalším výborném výkonu mečbol

Třinečtí do prvního semifinále hraného pod Javorovým vlítli jako velká voda a po šesti minutách vedli o tři góly.

Hradec se snažil do posledních chvil, Třinci však podlehl i podruhé
Hokej 31.3.2018

Hradec Králové oba domácí zápasy ztratil a nemá tak ani jistotu toho, že se hokej pod Bílou věž v této sezóně ještě vrátí. Slezanům v druhém duelu opět vyšel vstup do utkání, po dvaceti minutách vedli o dvě branky.

Fotbalisté Hradce rozstříleli Třinec
Fotbal 31.3.2018

Hradci náramně vyšel již samotný úvod pátečního utkání. Nejprve se hlavou trefil Pázler, druhou branku pak vstřelil skvěle hrající Adam Vlkanova. Hosté vykřesali naději, když snížil Juřena. Avšak ve druhé půli proměněný pokutový kop Pázlera, góly Fundy a Mikera znamenají nejvyšší výhru v letošním ročníku Fortuna národní ligy.

Východočeši v prvním semifinále nestačili Ocelářům
Hokej 30.3.2018

Oceláři se dostali do vedení hned ve druhé minutě a ve druhé třetině ho dokonce trojnásobně navýšili. Mountfield HK se až do třetí části prakticky k ničemu nedostal a ke zdramatizování utkání nepomohl ani první gól Radovana Pavlíka v play off v jeho kariéře.

Semifinále zůstává v Hradci! Bojovný rozstřel urvali Lvi 2:1 a ukončili Tygrům sezónu
Hokej 26.3.2018

Mužstvo zpod Bílé věže se semknulo v pravý čas a v nervy drásajícím rozstřelu o všechno přetlačilo liberecké Tygry. O všem rozhodla především druhá část, kdy Hradečtí v krátkém sledu vstřelili dva rozdílové góly a soustředěnou hrou dovedli duel až do závěrečné sirény.

Hradec v Liberci opět nevyhrál a čtvrtfinálová série je srovnána na 2:2
Hokej 21.3.2018

Severočeši ukázali, že na svém ledě jsou pevní v kramflecích a přesvědčivě zvládli i druhý domácí zápas. Podobně jako prozatím ve všech střetnutích šli rychle do vedení hned v první třetině a zkraje druhé ho zvýšili už na 3:0.

Hradec venku nenavázal na domácí výhry, ve čtvrtfinále s Libercem poprvé padl
Hokej 20.3.2018

Střelecky byli sice Východočeši aktivnější, efektivita však byla na straně soupeře. Ten si dokázal postupně vypracovat náskok 4:1, na nějž Hradečtí v mocném finiši stihli zareagovat už jen snížením.

Viktorka je na jaře stoprocentní, Votroky poslala domů s prázdnou
Fotbal 18.3.2018

Tři zápasy, tři výhry, devět bodů! To je jarní forma Viktorie Žižkov. Nečekaný stoprocentní zisk svěřenců trenéra Pilného posunul tým v tabulce o notný kousek kupředu, a díky řadě neodehraných zápasů a neúplné tabulce dokonce do její první poloviny.

Obrat ve třetí třetině přisoudil Hradci proti Liberci druhý bod v sérii
Hokej 17.3.2018

Hradec Králové otočil ve třetí třetině nervy drásají souboj s Libercem. Série se tak za stavu 2:0 pro svěřence Václava Sýkory přesouvá pod Ještěd.

Hradec urval první výhru v prodloužení. Nad Libercem vede 1:0 na zápasy
Hokej 16.3.2018

Byl to zápas se vším všudy, první utkání čtvrtfinálové série mezi Hradcem a Libercem nabídlo nasazení, povedené akce i krásné a šťastné góly. Rozhodovat nakonec muselo prodloužení, v němž se štěstí přiklonilo na stranu Východočechů, kteří si připsali první velmi důležité vítězství 3:2.

Zlín vyřadil Hradec Králové v MOL cupu
Fotbal 15.3.2018

Žlutomodří se ujali vedení na začátku druhého poločasu, když se uchytila hlavička Kopečného. Pak přišlo několik nevyužitých šancí Votroků, leč bez gólového efektu. O postupu Zlína do semifinále poháru MOL Cup definitivně rozhodl v závěru Holzer, který využil rychlého protiútoku.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Pardubice doma v derby nestačily na Mountfield
Hokej 5.3.2018

Po dvou výhrách v řadě nestačili hokejisté Dynama na svého soupeře z Hradce Králové. Pardubice sice před vyprodanými tribunami poslal do vedení Tomáš Rolinek, hosté třemi zásahy za šestnáct minut zvrátili zápas na svou stranu.