Hokej 13.6.2017

Výborné dva roky má za sebou Rudolf Červený. Není tak divu, že se komplexní forvard, jenž plnil roli asistenta kapitána, poohlížel po zahraničním angažmá.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Výhru Hradce nad Slováckem řídil Pázler
Fotbal 14.5.2017

Hradec Králové doma vydřel důležité tři body, když porazil Slovácko 2:1. Skóre utkání otevřel ve třetí minutě Jan Pázler z penalty. Stejný hráč rozhodl vítěznou brankou po polovině zápasu o výhře Hradce. Před ním ještě srovnal Jan Navrátil, ale na body to Slovácku nestačilo.

Novým trenérem A mužstva Votroků se stal Karel Havlíček
Fotbal 8.5.2017

Vedení klubu FC Hradec Králové se v pondělí odpoledne dohodlo na spolupráci s Karlem Havlíčkem, který dosud vykonával funkci šéftrenéra Fotbalové akademie FC Hradec Králové a šéftrenéra dorostenecké základny. Jeho asistenty pak budou Michal Šmarda a Marek Kulič.

Hradubický běh má 2 starty a 1 cíl
Běh 8.5.2017

Lidé z Hradce Králové a Pardubic již desátým rokem závodí, kdo dříve doběhne do Čeperky, která je na půl cesty z obou měst. Hradubický běh se uskuteční v sobotu 13. května 2017 v 9:00.

Severočeši byli nad síly Votroků

Teplice zaslouženě vytěžily z utkání tři body, a to když dokázaly napravit svoje zaváhání z prvního poločasu, kde neproměnily několik tutovek, a ve druhém poločase daly dvě branky.

Sešívaní porazili Hradec 4:0
Fotbal 18.4.2017

Slavia drží domácí neporazitelnost. Především díky třígólové smršti v první půli porazili sešívaní Hradec Králové 4:0 a potvrdili tak pozici nejofenzivnějšího mužstva letošního ročníku.

O vstupu nového partnera do fotbalového klubu FC Hradec Králové rozhodne zastupitelstvo
Fotbal 12.4.2017

Tři zájemci o kapitálový vstup do vlastnické struktury městem vlastněného fotbalového celku FC Hradec Králové, a.s. přednesli své nabídky městským radním.

Kometa v prodloužení porazila Hradec a je ve finále
Hokej 9.4.2017

Hráči královéhradeckého mužstva odehráli s Brnem výbornou sérii, jejíž kvalita se pohybovala velmi vysoko. Spokojenější jsou nakonec Moravané, kteří ji vyhráli 4:2 na zápasy.

O výhře Viktorie nad Hradcem rozhodla povedená standardní situace
Fotbal 8.4.2017

Votroci na domácím hřišti podali proti vedoucímu celku tabulky dobrý výkon. O tom, že všechny body i přesto poputují na západ Čech rozhodla jediná branka v závěrečné desetiminutovce, když se prosadil hlavou Hejda.

Hradec opět ztratil lichý zápas a pustil Kometu do vedení v sérii
Hokej 6.4.2017

Liché zápasy v této semifinálové sérii patří Kometě Brno. Tentokrát sice neplatilo, že jeden z brankářů udrží čisté konto, ale potvrdilo se to, že kdo dá první gól, vyhraje.

Hradec urval bod v nájezdech
Hokej 3.4.2017

Hradečtí hokejisté se perfektně oklepali z debaklu a na ledě nechali duši. Do ran skákali po hlavách a záda jim kryl neskutečný Patrik Rybár. V prodloužení byli centimetry od rozhodujícího gólu po střele Tomáše Knotka, ale ten si to bohatě vynahradil v samostatných nájezdech.

Brněnská Kometa deklasovala Hradec
Hokej 2.4.2017

Prolomit prokletí DRFG Areny se hradeckým hokejistům nepodařilo. Ba právě naopak. Během šedesáti minut totiž postupně kapitulovali hned osmkrát, přičemž sami se netrefili ani jednou.

Hradec druhý domácí souboj s Kometou zvládl
Hokej 30.3.2017

Mountfield porazil v druhém zápase semifinálové série Kometu 3:0 a srovnal tak s moravským celkem krok. Lvi se trefili v druhé třetině dvakrát během 65 vteřin a osud duelu byl zpečetěn.

Hradec v úvodním semifinále podlehl Kometě
Hokej 29.3.2017

První semifinále v historii hradeckého hokeje bylo velmi opatrné a kralovali v něm hlavně brankáři. Hradecký Rybár dostal branku pouze od Martina Nečase, a to ještě velmi smolnou.

Po trenérech i zkušení útočníci. V Hradci nadále Jaroslav Bednář a Roman Kukumberg

Na východě Čech budou v sezóně 2017/18 působit nadále také kapitán týmu a nejproduktivnější hráč základní části Jaroslav Bednář a zkušený spolehlivý centr Roman Kukumberg.

Razítka Hradec Králové - výroba razítek ON-LINE i na počkání www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu