SPORT

Sešívaní porazili Hradec 4:0
Fotbal 18.4.2017

Slavia drží domácí neporazitelnost. Především díky třígólové smršti v první půli porazili sešívaní Hradec Králové 4:0 a potvrdili tak pozici nejofenzivnějšího mužstva letošního ročníku.

O vstupu nového partnera do fotbalového klubu FC Hradec Králové rozhodne zastupitelstvo
Fotbal 12.4.2017

Tři zájemci o kapitálový vstup do vlastnické struktury městem vlastněného fotbalového celku FC Hradec Králové, a.s. přednesli své nabídky městským radním.

Kometa v prodloužení porazila Hradec a je ve finále
Hokej 9.4.2017

Hráči královéhradeckého mužstva odehráli s Brnem výbornou sérii, jejíž kvalita se pohybovala velmi vysoko. Spokojenější jsou nakonec Moravané, kteří ji vyhráli 4:2 na zápasy.

O výhře Viktorie nad Hradcem rozhodla povedená standardní situace
Fotbal 8.4.2017

Votroci na domácím hřišti podali proti vedoucímu celku tabulky dobrý výkon. O tom, že všechny body i přesto poputují na západ Čech rozhodla jediná branka v závěrečné desetiminutovce, když se prosadil hlavou Hejda.

Hradec opět ztratil lichý zápas a pustil Kometu do vedení v sérii
Hokej 6.4.2017

Liché zápasy v této semifinálové sérii patří Kometě Brno. Tentokrát sice neplatilo, že jeden z brankářů udrží čisté konto, ale potvrdilo se to, že kdo dá první gól, vyhraje.

Hradec urval bod v nájezdech
Hokej 3.4.2017

Hradečtí hokejisté se perfektně oklepali z debaklu a na ledě nechali duši. Do ran skákali po hlavách a záda jim kryl neskutečný Patrik Rybár. V prodloužení byli centimetry od rozhodujícího gólu po střele Tomáše Knotka, ale ten si to bohatě vynahradil v samostatných nájezdech.

Brněnská Kometa deklasovala Hradec
Hokej 2.4.2017

Prolomit prokletí DRFG Areny se hradeckým hokejistům nepodařilo. Ba právě naopak. Během šedesáti minut totiž postupně kapitulovali hned osmkrát, přičemž sami se netrefili ani jednou.

Hradec druhý domácí souboj s Kometou zvládl
Hokej 30.3.2017

Mountfield porazil v druhém zápase semifinálové série Kometu 3:0 a srovnal tak s moravským celkem krok. Lvi se trefili v druhé třetině dvakrát během 65 vteřin a osud duelu byl zpečetěn.

Hradec v úvodním semifinále podlehl Kometě
Hokej 29.3.2017

První semifinále v historii hradeckého hokeje bylo velmi opatrné a kralovali v něm hlavně brankáři. Hradecký Rybár dostal branku pouze od Martina Nečase, a to ještě velmi smolnou.

Po trenérech i zkušení útočníci. V Hradci nadále Jaroslav Bednář a Roman Kukumberg

Na východě Čech budou v sezóně 2017/18 působit nadále také kapitán týmu a nejproduktivnější hráč základní části Jaroslav Bednář a zkušený spolehlivý centr Roman Kukumberg.

Mountfield se prostřílel přes Vervu do prvního semifinále
Hokej 22.3.2017

Do čtveřice všeho dobrého, můžou si říkat hráči i fanoušci Mountfieldu HK. Hradec si totiž na čtvrtý pokus proklestil cestu do semifinále, a stalo se tak po čtvrtém vítězství v řadě nad Vervou Litvínov.

Hradec s Brnem se rozešli bez branek
Fotbal 20.3.2017

Zbrojovka má za sebou další remízový zápas. Na hřišti Hradce si znovu dokázala vytvořit velké množství šancí. V těch největších však neuspěli Krejčí, Vraštil, ani Lutonský, a jelikož se neprosadili ani domácí hráči, zrodil se třetí bezgólový výsledek v řadě.

Hradec podruhé dobyl Litvínov a vede v sérii 3:1
Hokej 19.3.2017

Východočeši mají pomyslný mečbol. Hradec dokázal na soupeřově ledě vyhrát v obou duelech, v tom druhém k tomu vedla poctivá obrana a potrestání chyb soupeře.

Hradec otáčí sérii, na ledě Litvínova zvítězil
Hokej 18.3.2017

Rozhodujícím prvkem utkání byla hlavně hra Mountfieldu při nestandardním počtu hráčů na ledě. Dvě branky vstřelili Východočeši v přesilových hrách, jednu do prázdné brány a jednu dokonce v oslabení.

Hradec doma na úvod série podlehl Litvínovu
Fotbal 14.3.2017

Zápas se lámal až ve třetí třetině, v níž sice byli lepší Lvi, ale Severočeši zvládli zvýšit svůj náskok po chybě gólmana Rybára a brance Rostislava Martynka.

Příbram v důležitém zápase porazila Hradec
Fotbal 12.3.2017

Vybojované tři body znamenají pro Příbram naději v dalších bojích o záchranu v ePojisteni.cz lize. Příbram díky Pilíkově proměněné penaltě porazila Hradec 1:0.

Razítka Hradec Králové - výroba razítek ON-LINE i na počkání www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu