CESTOVÁNÍ / Zoologické zahrady

Popis: Rozsvícená baobab v zasněžené zoo ve Dvoře Králové nad Labem.
Rozsvícená baobab v zasněžené zoo ve Dvoře Králové nad Labem.
10.12.2018

Zoo Dvůr Králové zve na vánoční prohlídky. Uvidíte při nich i některé antilopy

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM

Zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem připravila zpestření v podobě Vánoc v zoo. Ty začínají v sobotu 15. prosince a potrvají do 6. ledna. Za příznivého počasí potkáte venku gepardy, slony, nosorožce nebo některé antilopy.

Sváteční procházku po zahradě vám zpestří desítky svítících dekorací ve tvaru zvířat, několik originálních vánočních stromků, s jejichž zdobením pomáhaly dvorské i přespolní školy a školky, mohutný vánoční baobab, který se rozzáří každý den už před setměním, a samozřejmě zvířata.

Za příznivého počasí potkáte venku gepardy, slony, nosorožce nebo některé antilopy. Samozřejmostí jsou otevřené pavilony, a to každý den od 9 hodin (kromě Vodního světa, který se otvírá v 10 hodin).

Vánoční zoo nabízí rovněž prodlouženou otevírací dobu pokladen do 19 hodin a zvýhodněné vstupné. Na Štědrý den a Silvestra jsou pokladny otevřeny pouze do 14 hodin.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Univerzita nezahálí ani v létě. Do Hradce Králové míří stovky zahraničních studentů

Většina českých škol v úvodu léta zeje prázdnotou – studenti odjeli na prázdniny. To ale rozhodně neplatí o kampusu Univerzity Hradec Králové.

Post

Hradec hledá alternativní možnosti likvidace plevele

Město Hradec Králové chce rozšířit možnosti v likvidaci plevele a v rámci údržby své zeleně a místních komunikací hledá vhodné nové či alternativní ne

Post

Tip na rozmarné léto u vody? Odhalte tajemství hydroelektráren

Majestátní Dlouhé stráně v Jeseníkách, starodávná Čeňkova Pila na Šumavě, Lipno, Orlík a Štěchovice na Vltavské kaskádě i mnohé další. Místa, kde se r

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA