SPORT / Hokej

11.5.2011

Nové vedení hradeckého hokeje chce lépe komunikovat s fanoušky

HRADEC KRÁLOVÉ

Nové vedení hokejového klubu Hradce Králové chce zlepšit komunikaci s fanoušky. Ti si ještě v zimě stěžovali na nedostatečnou komunikaci mezi klubem a jimi.

Nyní je již podle Neckaře vše jinak. Klub s fanoušky komunikuje nejen prostřednictvím internetových stránek, ale také osobně. Bylo dohodnuto, že se zástupci vedení klubu a fanclubu budou scházet jednou měsíčně.

Začátkem května nové vedení klubu, symbolicky se zahájením letní přípravy na nastávající sezonu, na webu www.hchk.cz spustilo do provozu diskusní fórum, které bylo předtím dočasně uzavřeno. Nově zvolený generální manažer Aleš Kmoníček navíc aktivně odpovídá na jakékoliv otázky fanoušků v rubrice „Ptejte se“, která je součástí internetových stránek klubu. Během týdne bude v sekci „Ptejte se“ na dotazy fanoušků odpovídat i předseda představenstva klubu a náměstek primátora města Martin Soukup (ODS).

„S fanclubem jsem se chtěl sejít hned v počátku protestních akcí, bohužel ale naší žádosti tenkrát nebylo vyhověno. Je to škoda, protože jsme si mohli mnohé věci vysvětlit již dříve. Jsem rád, že nedávno ke schůzce s fanclubem došlo. Vyříkali jsme si vše a shodli jsme se, že se zástupci klubu budou s vedením fanclubu scházet pravidelně. Myslím si, že to je dobrá zpráva. Z toho jednání mám skutečně hodně dobrý pocit,“ řekl Martin Soukup, který se s vedením fanclubu sešel v dubnu.

V úterý na stadionu zástupce fanoušků přivítal generální manažer Aleš Kmoníček, který s nimi mluvil například o možnostech posílení hráčského kádru, připravovaných marketingových akcích a dalších tématech. Příští setkání zástupců klubu a fanclubu se uskuteční v červnu.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jičínská nemocniční lékárna bude držet o svátcích lékárenskou pohotovostní službu

Nemocniční lékárna U Brány se domluvila se soukromou lékárnou Trio na pohotovostní lékárenské službě ve státní svátky, kdy jsou dle zákona zavřeny i v

Post

Duel Hradce s Jihlavou rozhodla jediná branka

Fotbalisté Hradce Králové potvrdili střelecké trápení, když se ve třetím zápase v řadě neradovali ze vstřelené branky. Jihlavě stačila jedna branka k

Post

Hokejisté klubu Mountfield HK podpoří nábor nových dárců krve

Hokejisté týmu Mountfield HK v úterý 9. dubna podpoří nábor nových dárců krve na Transfuzním oddělení Fakultní nemocnice Hradec Králové

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA