SPORT / Hokej

11.5.2011

Nové vedení hradeckého hokeje chce lépe komunikovat s fanoušky

HRADEC KRÁLOVÉ

Nové vedení hokejového klubu Hradce Králové chce zlepšit komunikaci s fanoušky. Ti si ještě v zimě stěžovali na nedostatečnou komunikaci mezi klubem a jimi.

Nyní je již podle Neckaře vše jinak. Klub s fanoušky komunikuje nejen prostřednictvím internetových stránek, ale také osobně. Bylo dohodnuto, že se zástupci vedení klubu a fanclubu budou scházet jednou měsíčně.

Začátkem května nové vedení klubu, symbolicky se zahájením letní přípravy na nastávající sezonu, na webu www.hchk.cz spustilo do provozu diskusní fórum, které bylo předtím dočasně uzavřeno. Nově zvolený generální manažer Aleš Kmoníček navíc aktivně odpovídá na jakékoliv otázky fanoušků v rubrice „Ptejte se“, která je součástí internetových stránek klubu. Během týdne bude v sekci „Ptejte se“ na dotazy fanoušků odpovídat i předseda představenstva klubu a náměstek primátora města Martin Soukup (ODS).

„S fanclubem jsem se chtěl sejít hned v počátku protestních akcí, bohužel ale naší žádosti tenkrát nebylo vyhověno. Je to škoda, protože jsme si mohli mnohé věci vysvětlit již dříve. Jsem rád, že nedávno ke schůzce s fanclubem došlo. Vyříkali jsme si vše a shodli jsme se, že se zástupci klubu budou s vedením fanclubu scházet pravidelně. Myslím si, že to je dobrá zpráva. Z toho jednání mám skutečně hodně dobrý pocit,“ řekl Martin Soukup, který se s vedením fanclubu sešel v dubnu.

V úterý na stadionu zástupce fanoušků přivítal generální manažer Aleš Kmoníček, který s nimi mluvil například o možnostech posílení hráčského kádru, připravovaných marketingových akcích a dalších tématech. Příští setkání zástupců klubu a fanclubu se uskuteční v červnu.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Hronovská škola chce nést jméno vědce Otty Wichterleho

Rada Královéhradeckého kraje odsouhlasila podání návrhu Střední školy průmyslové, textilní a polygrafické se sídlem v Hronově o udělení čestného názvu

Post

Startuje La Película, nabídne nejzajímavější španělské filmy

Jeden z nejúspěšnějších španělských filmů loňského roku, komedie Šampioni, odstartuje v úterý 19. února 14. ročník festivalu La Película.

Post

Krakonošovi lyžníci nabídnou závody na historických lyžích a saních i soutěž o nejlepší historický kostým

Závody na historických lyžích a saních, závod ve skoku ladném, soutěž o nejlepší historický kostým – Nejkrásnější lyžník nebo lyžnice. To všechno bude

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA