CESTOVÁNÍ / Akce pro děti

Popis: Malé adventní trhy v Trutnově.
Malé adventní trhy v Trutnově.
10.12.2018

Vánoční trhy v Trutnově nabídnou kolotoče na ruční pohon či dětskou střelnici

TRUTNOV

Betlém, kolotoče na ruční pohon či dětská střelnice. To všechno bude součástí vánočních trhů, které se uskuteční od 17. do 23. prosince na Krakonošově náměstí v Trutnově, kde budete moct nasát sváteční atmosféru.

Nejmenší návštěvníky jistě potěší betlém, kolotoče na ruční pohon nebo dětská střelnice. Dospělí si mohou pochutnat na svařeném víně, tradičním trdelníku pečeném na dřevěném uhlí a jiných pochutinách.

Tradičním prvkem vánočních trhů je také prezentace různorodých ukázek lidových tradic a řemesel, jejichž produkty bude možné zakoupit ve více než 20 stáncích. Pro návštěvníky je přípraven také pestrý kulturní program.

Trhy můžete navštěvovat od 17. do 23. prosince v době od 9 do 18 hodin, s výjimkou posledního dne, kdy skončí už ve 14 hodin.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Univerzita nezahálí ani v létě. Do Hradce Králové míří stovky zahraničních studentů

Většina českých škol v úvodu léta zeje prázdnotou – studenti odjeli na prázdniny. To ale rozhodně neplatí o kampusu Univerzity Hradec Králové.

Post

Hradec hledá alternativní možnosti likvidace plevele

Město Hradec Králové chce rozšířit možnosti v likvidaci plevele a v rámci údržby své zeleně a místních komunikací hledá vhodné nové či alternativní ne

Post

Tip na rozmarné léto u vody? Odhalte tajemství hydroelektráren

Majestátní Dlouhé stráně v Jeseníkách, starodávná Čeňkova Pila na Šumavě, Lipno, Orlík a Štěchovice na Vltavské kaskádě i mnohé další. Místa, kde se r

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA