CESTOVÁNÍ / Akce pro děti

Popis: V Hradci Králové se zájemci mohou v neděli 19. srpna vydovádět na obří skluzavce.
V Hradci Králové se zájemci mohou v neděli 19. srpna vydovádět na obří skluzavce.
15.8.2018

Do Hradce Králové míří obří Slide Czech skluzavka

HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové je domovské město celého Slide Czech. Po dvou sezónách se tedy může premiérově představit na domácí půdě a toto dlouhé čekání všem vynahradí tou nejlepší možnou odměnou. Obři nafukovací skluzavka s sebou přinese jedinečný zážitek, který v kombinaci se skvělou hudbou a doprovodným programem zanechá v každém ty nejlepší vzpomínky.

Na území České republiky se jedná o ojedinělou atrakci, jejíž myšlenku dovezli pořadatelé až z USA a Austrálie. Určená je pro celé rodiny s dětmi od šesti let. Dostat se na akci je velice jednoduché. Za předplatné 200 korun nebo 250 korun na místě čeká návštěvníky neomezený počet klouzání a zábavy.

Nedílnou součástí každé akce Slide Czech je hudba hlavního mediálního partnera Evropy 2 a drinky od firmy Smarty, kterou vlastní legendární hokejový gólman Dominik Hašek. Právě tato světová legenda je jednou z tváří vodní skluzavky a je možné, že i do Hradce Králové si slavný olympijský vítěz najde cestu.

Lidé by se určitě neměli zaleknout velkých front. Organizační tým má hodně zkušeností s udržením plynulého chodu celé skluzavky a každý registrovaný si díky omezené kapacitě užije velkou porci klouzání.

Začátek celé akce, která se bude konat na panelce na Novém Hradci Králové, je v neděli 19. srpna ve 12 hodin. Poslední slajder, jak sami organizátoři nazývají účastníky, sjede skluzavku v 18 hodin. Pokud nechcete z kapacitních důvodů přijít o místo na této nabité letní akci, registrujete se co nejdříve na webových stránkách www.slideczech.cz.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Univerzita nezahálí ani v létě. Do Hradce Králové míří stovky zahraničních studentů

Většina českých škol v úvodu léta zeje prázdnotou – studenti odjeli na prázdniny. To ale rozhodně neplatí o kampusu Univerzity Hradec Králové.

Post

Hradec hledá alternativní možnosti likvidace plevele

Město Hradec Králové chce rozšířit možnosti v likvidaci plevele a v rámci údržby své zeleně a místních komunikací hledá vhodné nové či alternativní ne

Post

Tip na rozmarné léto u vody? Odhalte tajemství hydroelektráren

Majestátní Dlouhé stráně v Jeseníkách, starodávná Čeňkova Pila na Šumavě, Lipno, Orlík a Štěchovice na Vltavské kaskádě i mnohé další. Místa, kde se r

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA