CESTOVÁNÍ / Akce pro děti

Popis: V Hradci Králové se zájemci mohou v neděli 19. srpna vydovádět na obří skluzavce.
V Hradci Králové se zájemci mohou v neděli 19. srpna vydovádět na obří skluzavce.
15.8.2018

Do Hradce Králové míří obří Slide Czech skluzavka

HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové je domovské město celého Slide Czech. Po dvou sezónách se tedy může premiérově představit na domácí půdě a toto dlouhé čekání všem vynahradí tou nejlepší možnou odměnou. Obři nafukovací skluzavka s sebou přinese jedinečný zážitek, který v kombinaci se skvělou hudbou a doprovodným programem zanechá v každém ty nejlepší vzpomínky.

Na území České republiky se jedná o ojedinělou atrakci, jejíž myšlenku dovezli pořadatelé až z USA a Austrálie. Určená je pro celé rodiny s dětmi od šesti let. Dostat se na akci je velice jednoduché. Za předplatné 200 korun nebo 250 korun na místě čeká návštěvníky neomezený počet klouzání a zábavy.

Nedílnou součástí každé akce Slide Czech je hudba hlavního mediálního partnera Evropy 2 a drinky od firmy Smarty, kterou vlastní legendární hokejový gólman Dominik Hašek. Právě tato světová legenda je jednou z tváří vodní skluzavky a je možné, že i do Hradce Králové si slavný olympijský vítěz najde cestu.

Lidé by se určitě neměli zaleknout velkých front. Organizační tým má hodně zkušeností s udržením plynulého chodu celé skluzavky a každý registrovaný si díky omezené kapacitě užije velkou porci klouzání.

Začátek celé akce, která se bude konat na panelce na Novém Hradci Králové, je v neděli 19. srpna ve 12 hodin. Poslední slajder, jak sami organizátoři nazývají účastníky, sjede skluzavku v 18 hodin. Pokud nechcete z kapacitních důvodů přijít o místo na této nabité letní akci, registrujete se co nejdříve na webových stránkách www.slideczech.cz.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Bio Central otevírá Malé oči do říše dětské fantazie

V sobotu 22. září budou prostory Bio Central patřit dětem a všem, co se umí na svět podívat zvídavýma očima. Chystá se totiž již druhý ročník festival

Post

Letošní investice v náchodských školách

O prázdninách se v náchodských školách nezahálelo. Jako každý rok se veškeré opravy a investiční akce ve školách dějí právě v době, kdy si školáci uží

Post

Unikátní výstava přibližuje vznik a vývoj Československa

Unikátní putovní výstavu nazvanou Republika československá 1918–1939 připravil Masarykův ústav a Archiv Akademie věd ČR a Středisko společných činnost

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA