AKTUÁLNĚ / Doprava

19.7.2011

Řidič auta vyvázl ze srážky s vlakem v Hradci Králové bez zranění

HRADEC KRÁLOVÉ

Hrozivě vypadající nehoda se stala v úterý ráno na železničním přejezdu okraji Hradce Králové. Řidič osobního auta, které tam srazil vlak, vyvázl bez zranění. Nehoda se stala pár minut před sedmou hodinou v místní části Březhrad na přejezdu opatřeném zvukovou a světelnou signalizací.

"Čtyřicetiletý řidič Fiatu Brava s přívěsným vozíkem jedoucí ve směru od Borovinky vjel na přejezd ve chvíli, kdy tam projížděl osobní vlak směřující z Hradce Králové do Pardubic," uvedla mluvčí hradecké policie Anna Pešavová.

Auto se s vlakem střetlo přední částí. Nikomu včetně zhruba šesti desítek cestujících ve vlaku se nic nestalo, hmotná škoda dosáhla na vlaku 80 tisíc a na autě 30 tisíc korun. Dechová zkouška u řidiče i u čtyřiapadesátiletého strojvedoucího vyloučila alkohol. Přesnou příčinu nehody určí další vyšetřování policie a Drážní inspekce ČR.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Hradci začal příjem žádostí o městskou finanční pomoc podnikatelům

Drobní hradečtí podnikatelé již mohou na magistrát města odesílat žádosti o městskou finanční pomoc do výše až 25 tisíc korun.

Post

Ministerstvo financí může udělit výjimku, která vyřeší problém s pozemkem pro výstavbu nové infekční kliniky

Příprava projektu výstavby nové kliniky infekčních nemocí ve FNHK narazila v uplynulých týdnech na problém s pozemkem, na kterém má klinika mít parkov

Post

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě